Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Aktualności


List do uczestników Pielgrzymki do Gruzji
 

 

Szanowni Państwo
 Drodzy Przyjaciele

      Epidemia, związana z COVID-19, panująca od końca lutego br.  pokrzyżowała nam plany tegorocznego wyjazdu na Pielgrzymkę do Gruzji. Przenieśliśmy wprawdzie jej pierwotny majowy termin na październik, ale po zebraniu wielu głosów w tej sprawie, które niemal wszystkie, prócz kilku wyjątków, były jednoznaczne, powzięliśmy wraz z Księdzem Proboszczem – Stanisławem Kołodziejem decyzję, o jej odwołaniu w tym roku.
Szalę przeważyła obawa i niepewność, co do dalszego rozwoju pandemii, niepewnej sytuacji epidemiologicznej na jesień br i fakt, iż dla wielu z Was, październikowy termin, po prostu nie był odpowiedni, z wielu indywidualnych powodów. Sytuacja ta spowodowała, iż nasza grupa stopniała z pierwotnych 45 – do niemal 30 os, co oczywiście generowało by zmianę ceny. Ustaliliśmy więc, wraz z Księdzem Proboszczem nowy i ostateczny termin naszej tradycyjnej Pielgrzymki na okres pomiędzy 8 a 17 maja 2021r.
                
Udało nam się nakłonić naszego gruzińskiego operatora – Gregorian Travel, do akceptacji takiego rozwiązania. Było to istotne, ze względu na fakt, iż już przelaliśmy na ich konto tytułem zaliczek na planowane usługi (hotele, wyżywienie, autokar, przewodnik, wstępy, etc) kwotę 10.000,00 EUR, która w przypadku całkowitej rezygnacji, była by raczej nie do odzyskania i postawiła by nas – jako biuro i mnie osobiście, w niezmiernie ciężkiej sytuacji. Mam nadzieję, że i inni kontrahenci pójdą nam „na rękę” w tej sprawie.
                 W związku z powyższym, proponuję Państwu, (a w niektórych przypadkach bardzo uprzejmie proszę), następujące rozwiązania:
1. W przypadku akceptacji nowego terminu, o pozostawienie już wpłaconych środków na koncie biura. Wtedy przyszłoroczna Pielgrzymka dla Was będzie w tych samych ramach finansowych, bez żadnych dopłat. Rozumiem, że to termin odległy i wiele może się wydarzyć, ale można na spokojnie zaplanować sobie ten okres na wyjazd i niejako „pod niego” dopasować inne sprawy. W przypadku jednak nagłych i udokumentowanych zdarzeń losowych, nastąpił by zwrot całej wpłaconej kwoty. Gruzja, to naprawdę wspaniały i piękny kraj, dlatego nie warto rezygnować z tej pielgrzymkowej podróży. Ze względu jednak na wpłaconą zaliczkę, nie możemy (i nie chcemy) zmieniać tej destynacji.
2. Te osoby, które już złożyły rezygnację w formie pisemnej lub osobiście w biurze
i ustawowy termin na zwrot kosztów (180 dni + 2 tyg.) już biegnie, namawiam gorąco do zmiany decyzji, ze względu na zmieniony termin. Gdybyście Państwo taką pozytywną decyzję podjęli, proszę o jasną deklarację u nas w biurze. Może być telefoniczna.
3. Ci z Was, którzy zrezygnowali z takich czy innych przyczyn z wyjazdu i otrzymali już częściowy zwrot wpłaconych kosztów, mogą wpisać się ponownie na listę, wpłacając z powrotem zwrócone środki, bez żadnych konsekwencji cenowych.
Zapewne pod koniec roku Pielgrzymka zostanie ponownie ogłoszona, dla osób które się wahały lub nie mogły z jakichś przyczyn wyjechać w tym roku. Na dzień dzisiejszy nie znamy jeszcze nowej ceny dla nich, ale ta zapewne będzie ustalona w momencie, kiedy doprecyzujemy termin wyjazdu. Może ona (cena) różnić się nieznacznie od tej – Wam zaproponowanej i aktualnej przy akceptacji nowego terminu.
4. Ci z Państwa, którzy mimo wszystko zechcą zrezygnować ostatecznie z udziału w tej fascynującej Pielgrzymce, mają do tego pełne prawo, proszę jednak i w tej sprawie o jasną pisemną deklarację, by ustalić dzień, od którego będzie biegł termin na zwrot wpłaconych środków, tj. 180 dni + 2 tygodnie.
Liczę bardzo, że przetrzymamy razem w zdrowiu ten trudny czas, w którym nasza – turystyczna branża, poniosła chyba największe straty i wspólnie i z radością, polecimy do pięknej Gruzji, by nasycić ducha, oczy, a i ciało.

                                                                        Serdecznie pozdrawiam

                                                                          Wawrzyniec Jasiński

                                                                               właściciel biura
Aktualności

BIAŁOWIEŻA – SZLAK TATARSKI - BIAŁYSTOK
 

Referencje
 

Wycieczki 2021
 

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 47-320 Gogolin, ul. Strzelecka 2
tel.: 77 466 90 69
fax: 77 466 90 70
e-mail: jawatour1@wp.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA