Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Aktualności


List do uczestników pielgrzymki do Izraela z parafii Malnia
 

 

UCZESTNICY PIELGRZYMKI

                                                                DO IZRAELA Z PARAFII

                                                                p/w Podwyższenia Krzyża św. z Malni

 

                                                    SZANOWNI PAŃSTWO

           Z powodu ogłoszonej w marcu br pandemii korona wirusa, nasza planowana Pielgrzymka do Ziemi Świętej, nie mogła się odbyć w maju – z przyczyn obiektywnych. Wielu z państwa, po przełożeniu terminu na październik, zrezygnowało  z udziału w wyjeździe, co przyjąłem z żalem, bez względu na wasza argumentację, bowiem sytuacja nie wynikała z niczyjej złej woli czy winy. Postawiło to nas – jako biuro w bardzo trudnej sytuacji, gdyż mieliśmy wykupione już dla wszystkich bilety lotnicze a do operatora izraelskiego została wpłacona spora zaliczka. Bardzo jestem wdzięczny tym osobom, które mimo wszystko nie zrezygnowały. Nowy i ostateczny termin pielgrzymki to:
    22 – 29 maja 2021r. jest więc wystarczająco dużo czasu, by zaplanować sobie ewentualny urlop w tym czasie. W przypadku, jeżeli nasza pielgrzymka nie będzie mogła odbyć się i w tym terminie, zostanie ostatecznie odwołana. Mamy jednak nadzieję, że sytuacja wróci do normy i turystyka, jako bardzo ważny dział gospodarki zarówno krajowej, jak i światowej, wreszcie ruszy, bo ruszyć w końcu musi.
             Zapewne cena w nowym terminie będzie już odbiegała od tej, zaproponowanej Państwu w roku 2020r. jednakże dla osób, którzy podtrzymują swój akces, pozostanie ona bez zmian. Osoby, które chciały byt się ponownie wpisać na listę uczestników wyjazdu, a które wcześniej z niego zrezygnowały o otrzymały częściowy zwrot, tez proponujemy tą samą cenę, jednakże przy wycofaniu rezygnacji i zwrotu zwróconych środków do 30.XI. 2020r.

              Mam nadzieję, ze wszystko wróci do normy a epidemia zostanie niejako „oswojona” lub jej skutki mocno zniwelowane i pozwalające na swobodne podróżowanie. Na pewno Ziemia Święta jest tego warta. I czeka państwa wspaniała Pielgrzymka, pełna religijnych uniesień i turystycznych atrakcji.
              Liczę na zrozumienie sytuacji. Biuro funkcjonuje normalnie, czynne jest od pn –pt w godz. 9 -15.  W przypadku pytań, proszę kontakt lub o telefon.

                                                                      Serdecznie pozdrawiam
                                                          Wawrzyniec Jasiński – właściciel biuraAktualności

Wycieczki 2021
 

Sylwester w Budapeczcie
 

List do uczestników pielgrzymki do Izraela z parafii Malnia
 

 
Podstrony:  1  2 
 

 47-320 Gogolin, ul. Strzelecka 2
tel.: 77 466 90 69
fax: 77 466 90 70
e-mail: jawatour1@wp.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA